Tapahtumakalenteri

Voit lisätä myös omaan kalenteriisi: https://calendar.google.com/calendar/ical/o4mpkvoiut1aqrv9gchr5c6u6s%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

19.10.2018
  • II-tason junioriohjaajakoulutus

    19.10.201821.10.2018 @ 
    Pajulahti

    Lähijakso 1/2

    See more details

20.10.2018
  • II-tason junioriohjaajakoulutus

    19.10.201821.10.2018 @ 
    Pajulahti

    Lähijakso 1/2

    See more details

21.10.2018
  • II-tason junioriohjaajakoulutus

    19.10.201821.10.2018 @ 
    Pajulahti

    Lähijakso 1/2

    See more details

25.10.2018
26.10.2018
27.10.2018
  • Itsepuolustusleiri

    27.10.201828.10.2018 @ 
    Tampere

    Tampereen Taekwon-Do seuran järjestämä itsepuolustusleiri. Lisätiedot: http://www.tamtkd.net/itsepuolustusleiri-naashallilla-27-28-10/

    See more details

  • European Cup at Romania

    25.10.201829.10.2018 @ 

    See more details

28.10.2018
  • Itsepuolustusleiri

    27.10.201828.10.2018 @ 
    Tampere

    Tampereen Taekwon-Do seuran järjestämä itsepuolustusleiri. Lisätiedot: http://www.tamtkd.net/itsepuolustusleiri-naashallilla-27-28-10/

    See more details

  • European Cup at Romania

    25.10.201829.10.2018 @ 

    See more details

  • European Cup at Romania

    25.10.201829.10.2018 @ 

    See more details

01.11.2018
03.11.2018
  • Taekwon-Do Akatemian syysleiri

    03.11.201804.11.2018 @ 
    Oulu, Finland

    Lisätiedot myöhemmin.

    See more details

04.11.2018
  • Taekwon-Do Akatemian syysleiri

    03.11.201804.11.2018 @ 
    Oulu, Finland

    Lisätiedot myöhemmin.

    See more details

10.11.2018
  • Sastamalan Taekwon-Do seuran 30-v juhlaleiri

    10.11.201811.11.2018 @ 

    Kutsu tulossa….

    See more details

11.11.2018
  • Sastamalan Taekwon-Do seuran 30-v juhlaleiri

    10.11.201811.11.2018 @ 

    Kutsu tulossa….

    See more details

17.11.2018
23.11.2018
  • II-tason junioriohjaajakoulutus

    23.11.201825.11.2018 @ 
    Pajulahti

    Lähijakso 2/2

    See more details

24.11.2018
  • II-tason junioriohjaajakoulutus

    23.11.201825.11.2018 @ 
    Pajulahti

    Lähijakso 2/2

    See more details

25.11.2018
  • II-tason junioriohjaajakoulutus

    23.11.201825.11.2018 @ 
    Pajulahti

    Lähijakso 2/2

    See more details

01.12.2018
03.12.2018
08.12.2018
12.12.2018
15.12.2018
  • Mustan vyön koe (I-V dan)

    15.12.2018
    Oulu, Finland

    mestari Mikko Allinniemi

    See more details

12.01.2019
  • Maajoukkueleiri

    12.01.201913.01.2019 @ 
    Varalan Urheiluopisto, Varalankatu 36, 33240 Tampere, Finland

    See more details

13.01.2019
  • Maajoukkueleiri

    12.01.201913.01.2019 @ 
    Varalan Urheiluopisto, Varalankatu 36, 33240 Tampere, Finland

    See more details

18.01.2019
19.01.2019
20.01.2019
26.01.2019
  • Open Dutch

    26.01.2019
    Helmond, Netherlands

    See more details

  • A-juniorien talent-leiri

    26.01.201927.01.2019 @ 
    Varalan Urheiluopisto, Varalankatu 36, 33240 Tampere, Finland

    Lisätiedot myöhemmin

    See more details

27.01.2019
  • A-juniorien talent-leiri

    26.01.201927.01.2019 @ 
    Varalan Urheiluopisto, Varalankatu 36, 33240 Tampere, Finland

    Lisätiedot myöhemmin

    See more details

02.02.2019
  • SM-kilpailut ja Helmi Cup

    02.02.201903.02.2019 @ 
    Tampere, Finland

    See more details

03.02.2019
  • SM-kilpailut ja Helmi Cup

    02.02.201903.02.2019 @ 
    Tampere, Finland

    See more details

09.02.2019
10.02.2019
22.02.2019
23.02.2019
24.02.2019
09.03.2019
  • Black Eagle Taekwon-Do Open

    09.03.2019

    Järjestäjä: Black Eagle Taekwon-Do

    See more details

16.03.2019
17.03.2019
  • Taekwon-Do Akatemian kevätleiri

    16.03.201917.03.2019 @ 

    See more details

23.03.2019
  • Legends Seminar

    23.03.201924.03.2019 @ 

    Järjestäjä: Black Eagle Taekwon-Do

    See more details

24.03.2019
  • Legends Seminar

    23.03.201924.03.2019 @ 

    Järjestäjä: Black Eagle Taekwon-Do

    See more details

30.03.2019
31.03.2019
24.04.2019
25.04.2019
26.04.2019
27.04.2019
28.04.2019
11.05.2019
  • Alueellinen maajoukkueryhmän leiri (etelä ja pohjoinen)

    11.05.2019

    Avoin kaikille 13 vuotta täyttäneille ja 3 gup ylöspäin

    See more details

18.05.2019
19.05.2019
25.05.2019
26.05.2019
17.08.2019
18.08.2019
31.08.2019
  • Alueellinen maajoukkueryhmän leiri

    31.08.2019
    Tampere, Finland

    Avoin kaikille 13 vuotta täyttäneille ja 3 gup ylöspäin

    See more details

01.09.2019
21.09.2019
  • Maajoukkueleiri

    21.09.201922.09.2019 @ 
    Varalan Urheiluopisto, Varalankatu 36, 33240 Tampere, Finland

    See more details

22.09.2019
  • Maajoukkueleiri

    21.09.201922.09.2019 @ 
    Varalan Urheiluopisto, Varalankatu 36, 33240 Tampere, Finland

    See more details

10.10.2019
  • EM-kilpailut

    10.10.201913.10.2019 @ 
    Sarajevo, Bosnia ja Hertsegovina

    See more details

11.10.2019
  • EM-kilpailut

    10.10.201913.10.2019 @ 
    Sarajevo, Bosnia ja Hertsegovina

    See more details

12.10.2019
  • EM-kilpailut

    10.10.201913.10.2019 @ 
    Sarajevo, Bosnia ja Hertsegovina

    See more details

13.10.2019
  • EM-kilpailut

    10.10.201913.10.2019 @ 
    Sarajevo, Bosnia ja Hertsegovina

    See more details

16.11.2019
17.11.2019