Tampereen Taekwon-Do Seura ry
PL 10
33211 Tampere

Tampereen Taekwon-Do seuran harjoitukset pidetään Nääshallin liikuntatiloissa osoitteessa Näsijärvenkatu 8.

sähköposti: info(a)tamtkd.net
tilinumero: FI62 1147 3000 2096 31

verkkolaskutustiedot:

Verkkolaskuosoite: FI6211473000209631
Operaattoritunnus: NDEAFIHH
OVT-tunnus: 003705601606
Y-tunnus: 0560160-6

Mestari
Sahyunnim Marko Lieke 7.Dan
markolieke@tamtkd.net

Opettaja
Sabumnim Jori Aaltonen 6.Dan
jori.aaltonen@tamtkd.net
paavalmentaja@tamtkd.net

Puheenjohtaja
Joni Ohtonen
pj@tamtkd.net

Sihteeri
Sini Ohtonen
sihteeri@tamtkd.net

Rahastonhoitaja
Heli Karjalainen, Laura Nikkola-Kuusisto
rahastonhoitaja@tamtkd.net

Webmaster
Lasse Kuusisto
webmaster@tamtkd.net

Nääshallin liikuntatilat
Näsijärvenkatu 8, Tampere
puhelin: 040 838 0662

Suomen ITF Taekwon-Do ry
ITF Taekwon-Do Finland

c/o HLU
Kuntokatu 17
33520 Tampere
internet: www.taekwon-do.fi

International Taekwon-Do Federation
Calle Mercado 3
Benidorm 03 501
Spain
sähköposti: Hqoffice(a)tkd-itf.org
internet: www.tkd-itf.org

Hallitus

Hallitukseen voit ottaa yhteyttä sähköpostilla hallitus@tamtkd.net

Puheenjohtaja

Joni Ohtonen
pj@tamtkd.net

Rahastonhoitaja

Heli Karjalainen, Laura Nikkola-Kuusisto
rahastonhoitaja@tamtkd.net

Sihteeri

Sini Ohtonen
sihteeri@tamtkd.net

Varapuheenjohtaja

Pauliina Hietaniemi
vpj@tamtkd.net

Jäsen

Henna Aarnio
henna.aarnio@tamtkd.net

Jäsen

Miia Oldén
miia.olden@tamtkd.net

Jäsen

Mikko Mankinen
mikko.mankinen@tamtkd.net

Varajäsen

Laura Nikkola-Kuusisto