Tampereen Taekwon-Do Seura ry
PL 10
33211 Tampere

Tampereen Taekwon-Do seuran harjoitukset pidetään Tampereella Nääshallin liikuntatiloissa osoitteessa Näsijärvenkatu 8, seuran oma sali on Budo 6. Huomaa että sisäänkäynti seuran tiloihin on muuttunut Mältinrannan puolelle (Näsinkallionrinne).

Nokian harjoitukset järjestetään Nuijamiestentien liikuntatiloissa osoitteessa Nuijamiestentie 9.

sähköposti: info(a)tamtkd.net
tilinumero: FI62 1147 3000 2096 31

verkkolaskutustiedot:

Verkkolaskuosoite: FI6211473000209631
Operaattoritunnus: NDEAFIHH
OVT-tunnus: 003705601606
Y-tunnus: 0560160-6

Opettaja
Sabumnim Jori Aaltonen 6.Dan
jori.aaltonen@tamtkd.net
paavalmentaja@tamtkd.net

Puheenjohtaja
Pauliina Hietaniemi
pj@tamtkd.net

Sihteeri
Henna Aarnio
sihteeri@tamtkd.net

Rahastonhoitaja
Laura Nikkola-Kuusisto
rahastonhoitaja@tamtkd.net

Webmaster
Lasse Kuusisto
webmaster@tamtkd.net

Nääshallin liikuntatilat
Näsijärvenkatu 8, Tampere
puhelin: 040 838 0662

Suomen ITF Taekwon-Do ry
ITF Taekwon-Do Finland

c/o HLU
Kuntokatu 17
33520 Tampere
internet: www.taekwon-do.fi

International Taekwon-Do Federation
Calle Mercado 3
Benidorm 03 501
Spain
sähköposti: Hqoffice(a)tkd-itf.org
internet: www.tkd-itf.org

Hallitus

Hallitukseen voit ottaa yhteyttä sähköpostilla hallitus@tamtkd.net

Puheenjohtaja

Pauliina Hietaniemi
pj@tamtkd.net

Rahastonhoitaja

Laura Nikkola-Kuusisto
rahastonhoitaja@tamtkd.net

Sihteeri

Henna Aarnio
sihteeri@tamtkd.net

Varapuheenjohtaja

Pekka Varis
vpj@tamtkd.net

Jäsen

Jutta-Noora Kuosa
jutta.kuosa@tamtkd.net

Jäsen

Miia Oldén
miia.olden@tamtkd.net

Jäsen

Venla Carlson
venla.carlson@tamtkd.net

Jäsen

Jari Hietaniemi
jari.hietaniemi@tamtkd.net

Jäsen

Kalle Alanen
kalle.alanen@tamtkd.net

Varajäsen

Joni Ohtonen
joni.ohtonen@tamtkd.net